Volné pracovní místo  Financial Controller - 50-65 000 Kč

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Pro zahraniční společnost, se sídlem na západním okraji Prahy, hledáme kandidáta/tku na samostatnou pozici Financial Controller.

Náplň práce:

  • controlling
  • pravidelný měsíční reporting do mateřské společnosti
  • import, export dat, práce s databází a Excelem
  • příprava podkladů pro finanční závěrky, podíl na tvorbě dohadných položek
  • tvorba finančních plánů a forecastů
  • KPI týdenní reporting
  • analytická činnost
  • návrh změn a opatření na základě zjištěných poznatků a odchylek od plánu
  • průběžná optimalizace analytických nástrojů a systémů
  • monitoring rozdílů mezi reportingem a účetnictvím

Požadavky:

  • min. 1-2 roky praxe na obdobné pozici v oblasti controllingu (i při studiu)
  • VŠ vzdělání ekonomického směru podmínkou
  • orientace v problematice controlling, plánování, přípravy rozpočtu apod.
  • dobrá aktivní znalost AJ podmínkou (reporty, telefonická a e-mailová komunikace), NJ výhodou
  • organizační schopnosti a schopnost aktivně vymáhat požadované vstupní informace
  • schopnost pracovat na samostatné pozici
  • výborná znalost Excelu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • přátelské pracovní prostředí
  • zajímavou a různorodou pracovní náplň na zodpovědné pozici
  • místo pracoviště do 15 min. od západního okraje Prahy
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost nástupu ihned

Klíčová slova: Hostivice, Zličín, Unhošť, Kladno, Jeneč, Chrášťany, Tuchoměřice, Dobrovíz, Chýně, Rudná, Slaný

Pokud Vás uvedená pozice zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím Vás strukturovaný životopis. Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost Insight Inside s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Informace o výběrovém procesu pro uchazeče:
Děkujeme za Váš zájem o inzerovanou pozici. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového procesu, tak Vás budeme nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Pokud do 14 dnů neobdržíte zpětnou vazbu, tak byli na základě požadavků našeho klienta upřednostněni jiní kandidáti. Děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.